Haier - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz

NÁSTĚNNÉ JEDNOTKY
KAZETOVÉ JEDNOTKY
PARAPETNÍ, PODSTROPNÍ A SLOUPOVÉ JEDNOTKY
KANÁLOVÉ JEDNOTKY
MULTISPLITOVÉ JEDNOTKY
CENTRÁLNÍ SYSTÉMY MRV
CHLADIČE KAPALIN (CHILLERY)
OVLÁDÁNÍ A SOFTWARE


Společnost Haier ACG

je tradiční dodavatel technologií pro úpravu vzduchu s maximální úsporou energie

Haier ACG (ACG (Air Conditioning Group) zahrnuje tři divize - divizi bytových klimatizací, - divizi komerčních klimatizací a divizi klimatizace Mitsubishi Heavy - Haier. Divize bytových klimatizací je největším čínským výrobcem klimatizačních jednotek s ekologickými chladivy a DC inverterovou technologií (frekvenční řízení el. motorů). Divize komerčních klimatizací disponuje jako jediná kompletní a ucelenou výrobní řadou, Mitsubishi Heavy - Haier je jednou z největších světových společností s rozvinutou technologií úspory energií, ochrany životního prostředí a inteligentního ovládání

Haier ACG je jedním z největších světových výrobců HVAC produktů s kompletní výrobní řadou nabízející řešení chlazení, topení a větrání pro bytové, komerční a průmyslové aplikace zahrnující VRF / MRV systém, multisplit systémy, chladiče kapalin a split systémy ve všech známých provedeních.

V České a Slovenské republice značka klimatizací Haier je dodávána z pozice jediného a oficiálního distributora, společností SOKRA s.r.o.

Při výběru produktů Haier se můžete spolehnout na maximální spolehlivost a dlouhou životnost, kterou pro Vás společnost SOKRA podtrhuje poskytnutím standardní materiálové záruky v délce 36 měsíců.

Aktuality

2018-12-19

PF 2019 a informace o otevotevírací době

2018-06-07

Omezení provozu - zavřeno

2018-04-23

Omezení provozu 27.4.2018

2018-04-18

Omezení provozu - zavřeno


      

Certifikace kvality


Home      O společnosti      Prodejci / Servis      Ke stažení      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič